با قید دو فوریت به تصویب رسید

تمدید تخفیف ۳۴ درصدی تا پایان بهمن

َشورای اسلامی شهر مشهد با تمدید تخفیفات ۳۴ درصدی، بخشش ۵۰ درصدی جرائم معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری و سایر مشوق‌های شهرداری تا پایان بهمن ماه جاری موافقت نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اولین دستور کار یکصد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر به بررسی طرح تعدادی از اعضا در مورد تمدید تخفیفات شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر بود.
بر اساس این طرح که به تصویب اعضا رسید، با توجه به استقبال چشمگیر مردم مشهد، ضمن تشکر از همه شهروندان و برای فراهم ساختن امکان خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر شهرداری به مردم، مصوبه قبلی شهرداری مبنی بر ارائه تخفیفات و مشوق‌ها به مناسبت دهه مبارک فجر تا پایان بهمن ماه جاری تمدید می‌شود.
همچنین در این مصوبه آمده است که شهروندانی که تا پایان بهمن‌ماه فیش پرداخت نقدی دریافت می‌کنند مهلت ۱۰ روزه قید شده در فیش‌ها برای پرداخت نقدی نیز شامل تخفیفات می‌شود.
در ادامه این طرح نیز تاکید گردید آن دسته از شهروندانی که پرونده آنها در کمیسیون ماده ۱۰۰ می‌باشد پرداخت علی الحساب آنها تا پایان بهمن‌ماه جاری شامل تخفیف ۳۴ درصدی می‌شود.
لازم به ذکر است مواردی مانند تخفیف ۳۴ درصدی صدور پروانه و پایانکار ساختمانی، بخشش ۵۰ درصدی جرائم معوقات عوارض نوسازی و عمران شهری از جمله این مشوق‌ها بوده که تا پایان بهمن‌ماه سال جاری ادامه می‌یابد.
در ادامه این جلسه علنی نیز ادامه بررسی آیین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهر بررسی شد.

منیع : https://news.mashhad.ir

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *